






Prírubové príruby soketov (SW) majú rameno, do ktorého sa vkladá potrubie; Je to sprievodca na nastavenie hĺbky, v ktorej je potrubie privarené k prírube.
Vyrába sa vložením konca potrubia do príruby, až kým sa dostane na rameno. Potom je potrubie zaistené jedným zvareným zvarom umiestneným na vonkajšej strane náboja príruby.
Zváracia príruba soketu určená pre vysokotlakové malé priemery potrubného systému (≤ 4 palce, ≤ 10 cm), je bežnou voľbou pre obmedzené priestorové komponenty. Ale nie je vhodný pre vysoko erozívne alebo korozívne systémy.
Výhody prírubovej zvárania objímky: odolnosť proti korózii, kryogénna pevnosť, odolnosť proti erózii, povrchová úprava, magnetické vlastnosti, ťažnosť, vysoký teplo, stabilita vlastností v službách, vhodnosť pre plánované výrobné techniky
Aplikačné pole : ropa a plyn, chemický priemysel, inštalatérstvo, vykurovanie, systémy dodávky vody, elektráreň, papier a priemysel buničiny, priemysel spracovania potravín, štrukturálne potrubia, výrobný priemysel a aplikácie na všeobecné účely atď.
Zavedenie
| Norma | EN-1092, BS10, DIN, GOST, UNI, ASME B16.5, JIS, ISO, ASME B16.38, ASME B16.47 (séria A, séria B), PN, AWWA, MSS SP44, atď. |
| Materiál | SS304, SS316, SS304L, SS316L, SS321, SS310 |
| Povrch | Žltá priehľadná, zinočnatá, olejová čierna farba, studená a horúca galvanizovaná, protiútoková farba |
| Typ | Kované, teplo spracované opracované atď. |
| veľkosť | 1/2 ″ -24 ″, prijmite prispôsobenie |
| Doba dodania | Do 5-30 dní po prijatí predplateného |
| Balenie | Drevený prípad alebo iné požiadavky |
| Aplikácia | Priemysel vodných potrubí, priemysel zemného plynu, výrobný priemysel, ropný a plynárenský priemysel, chemický priemysel, jadrová elektráreň |
| Nominálna veľkosť (in.) | O (mm) | Tón (mm) | Rf (mm) | R (mm) | X (mm) | Y (mm) | B (mm) | D (mm) | Počet otvorov | Priemer otvorov (mm) | Približne Kilogram hmotnosti |
| ½ | 88.9 | 11.2 | 1.6 | 35.1 | 30.2 | 15.7 | 22.4 | 9.7 | 4 | 15.7 | 0.5 |
| ¾ | 98.6 | 12.7 | 1.6 | 42.9 | 38.1 | 15.7 | 27.7 | 11.2 | 4 | 15.7 | 1 |
| 1 | 108 | 14.2 | 1.6 | 50.8 | 49.3 | 17.5 | 34.5 | 12.7 | 4 | 15.7 | 1 |
| 1¼ | 117.3 | 15.7 | 1.6 | 63.5 | 58.7 | 20.6 | 43.2 | 14.2 | 4 | 15.7 | 1 |
| 1½ | 127 | 17.3 | 1.6 | 73.2 | 65 | 22.4 | 49.5 | 15.7 | 4 | 15.7 | 1 |
| 2 | 152.4 | 19.1 | 1.6 | 91.9 | 77.7 | 25.4 | 62 | 17.5 | 4 | 19.1 | 2 |
| 2½ | 177.8 | 22.4 | 1.6 | 104.6 | 90.4 | 28.4 | 74.7 | 19.1 | 4 | 19.1 | 3 |
| 3 | 190.5 | 23.9 | 1.6 | 127 | 108 | 30.2 | 90.7 | 20.6 | 4 | 19.1 | 4 |
| 3½ | 215.9 | 23.9 | 1.6 | 139.7 | 122.2 | 31.8 | 103.4 | 22.4 | 8 | 19.1 | 5 |
| 4 | 228.6 | 23.9 | 1.6 | 157.2 | 134.9 | 33.3 | 116.1 | 23.9 | 8 | 19.1 | 6 |
| 5 | 254 | 23.9 | 1.6 | 185.7 | 163.6 | 36.6 | 143.8 | 23.9 | 8 | 22.4 | 7 |
| 6 | 279.4 | 25.4 | 1.6 | 215.9 | 192 | 39.6 | 170.7 | 26.9 | 8 | 22.4 | 9 |
| 8 | 342.9 | 28.4 | 1.6 | 269.7 | 246.1 | 44.5 | 221.5 | 31.8 | 8 | 22.4 | 14 |
| 10 | 406.4 | 30.2 | 1.6 | 323.9 | 304.8 | 49.3 | 276.4 | 33.3 | 12 | 25.4 | 20 |
| 12 | 482.6 | 31.8 | 1.6 | 381 | 365.3 | 55.6 | 327.2 | 39.6 | 12 | 25.4 | 29 |
| 14 | 533.4 | 35.1 | 1.6 | 412.8 | 400.01 | 57.2 | 359.2 | 41.4 | 12 | 28.4 | 41 |
| 16 | 596.9 | 36.6 | 1.6 | 469.9 | 457.2 | 63.5 | 410.5 | 44.5 | 16 | 28.4 | 44 |
| 18 | 635 | 39.6 | 1.6 | 533.4 | 505 | 68.3 | 461.8 | 49.3 | 16 | 31.8 | 59 |
| 20 | 698.5 | 42.9 | 1.6 | 584.2 | 558.8 | 73.2 | 513.1 | 54.1 | 20 | 31.8 | 75 |
| 22 | 749.3 | 46.0 | 1.6 | 641.4 | 616.0 | 79.5 | 564.4 | 60.5 | 20 | 35.1 | 90 |
| 24 | 812.8 | 47.8 | 1.6 | 692.2 | 663.4 | 82.6 | 616 | 63.5 | 20 | 35.1 | 100 |
Založená v roku 2007 a presťahovala sa do zóny hospodárskeho rozvoja Longyou v provincii Zhejiang v roku 2022. Zahŕňa plochu 130 000 metrov štvorcových, viac ako 30 výrobných liniek, 300 pracovníkov, 20 ľudí v oblasti výskumu a vývoja, 30 inšpekčných ľudí a ročnú produkciu 50 000 ton.
Prešla certifikáciou ISO9001: 2008 Systém riadenia kvality, PED 97/33/ES EÚ EÚ Certifikácia tlakových zariadení, Licencia na výrobu špeciálnych zariadení v Číne (tlaková trubica), certifikácia ASME, Systém riadenia štandardizácie provincie Enterprise, ISO14000: 2004 Systém životného prostredia), British Green Enterprise), British Clastifikations (Class Sisktifikation), ako aj Čína (Class Shoree), Abso Abses Absent), ako aj v Číne (CLCS), BURUE, BURUE BURUE BRUFE) Shipping (LR), Deutsche Veritas (GL), Bureau Veritas Society (BV), Det Norske Veritas (DNV) a Kórejský register prepravy (KR) továreň.
Medzi hlavné výrobky patria potrubia z nehrdzavejúcej ocele, potrubia, príruby, ventily atď., Ktoré sa široko používajú v ropnom, chemickom priemysle, jadrovom priemysle, tavení, stavbe lodí, farmaceutikám, potravinám, ochrane vody, elektrickej energie, nového energie, mechanického vybavenia a iných polí. Spoločnosť dodržiava podnikový princíp „Kvalita prežitia, povesť pre rozvoj“ a srdečne slúži každému zákazníkovi na vytvorenie obojstrannej situácie.





Opýtajte sa desiatich ľudí, čo znamená nehrdzavejúca oceľ valcovaná za studena, a väčšina z nich opíše plochý výrobok: plech alebo zvitok, hladké na oboch stranách, zvyčajne smerujúce k laserove...
ViacNehrdzavejúca oceľ 1.4404 je jednou z tých tried, ktoré potichu vykonávajú veľa práce. V normách EN je 1.4404 nízkouhlíková austenitická trieda obsahujúca molybdén, ktorú väčšina kupujúcich pozn...
ViacOpýtajte sa dvoch inžinierov na nerez 1.4404 a pravdepodobne budete počuť dva rôzne názvy pre ten istý kov. Jeden hovorí o 316L. Ďalší hovorí UNS S31603. Kresba pred vami jednoducho hovorí 1,440...
ViacNikdy nebudeme zdieľať vašu e -mailovú adresu a vy
Môžeme sa kedykoľvek odhlásiť, sľubujeme.