





Na zníženie alebo zvýšenie veľkosti priemeru závitu rúrky alebo priemeru rúrky, ktoré sa tiež označujú ako redukčné puzdro. Zlievali sa na obidvoch koncoch pripojenia, aby sa spojili bez úniku medzi prístrojmi, prístrojmi a potrubím.
Puzdro reduktora rúrky je montáž s vonkajšími samcami vláknami a menšími vnútornými ženskými vláknami. Ženské vlákna sú na vnútornej strane kovárne. Mužské závity sú na vonkajšej strane montáž a skrutku do ženských závitov. Potom pomocou pásky PTFE zaistite tesnenie.
Kľúčovými faktormi na znižovanie puzdier sú zarovnanie, konzistentné stredové línie a silné vlákna. Pretože ide o pevnú štruktúru, mala by sa zvážiť aj hmotnosť a intenzita príslušenstva (deformácia pri zaťažení napätia, mäkkosť vlákna) atď.
Kusy znižujúce nehrdzavejúcu oceľ môžu odolať tvrdým environmentálnym výzvam. Nerezová oceľ sa môže použiť ako materiál na zlepšenie trvanlivosti. Zároveň sú odolné voči korózii, ktorá môže zabrániť akumulácii hrdze a urobiť produkt dlhšou životnosťou.
Aplikácia: Ideálne pre širokú škálu aplikácií týkajúcich sa vody, ropy, zemného plynu, vzduchu a pary.
Zavedenie
| Norma | Medzinárodný štandard |
| Materiál | Nerezová oceľ 201, nehrdzavejúca oceľ 304, nehrdzavejúca oceľ 316 atď. |
| Povrch | Prírodný povrch, strieborný povrch. |
| Typ | Kované/ tepelne upravené a opracované |
| veľkosť | ¼ "-4" |
| Doba dodania | Do 5-30 dní po prijatí predplateného |
| Balenie | Škatuľa drevená paleta |
| Aplikácia | Ropa, chemická látka, energia, plyn, metalurgia, stavba lodí, výstavba atď. |
| Npt | DN | L | L1 | SW | |
| T1 | T2 |
|
|
|
|
| 1/4 | 1/8 | 8 × 6 | 19.5 | 6.0 | 15.0 |
| 3/8 | 1/8 | 10 × 6 | 21.0 | 6.5 | 18.0 |
| 3/8 | 1/4 | 10 × 8 | 21.0 | 6.5 | 18.0 |
| 1/2 | 1/8 | 15 × 6 | 23.0 | 6.5 | 22.0 |
| 1/2 | 1/4 | 15 × 8 | 23.0 | 6.5 | 22.0 |
| 1/2 | 3/8 | 15 × 10 | 23.0 | 6.5 | 22.0 |
| 3/4 | 1/8 | 20 × 6 | 24.5 | 7.0 | 28.0 |
| 3/4 | 1/4 | 20 × 8 | 24.5 | 7.0 | 28.0 |
| 3/4 | 3/8 | 20 × 10 | 24.5 | 7.0 | 28.0 |
| 3/4 | 1/2 | 20 × 15 | 24.5 | 7.0 | 28.0 |
| 1 | 1/8 | 25 × 6 | 27.0 | 7.5 | 35.0 |
| 1 | 1/4 | 25 × 8 | 27.0 | 7.5 | 35.0 |
| 1 | 3/8 | 25 × 10 | 27.0 | 7.5 | 35.0 |
| 1 | 1/2 | 25 × 15 | 27.0 | 7.5 | 35.0 |
| 1 | 3/4 | 25 × 20 | 27.0 | 7.5 | 35.0 |
| 1 1/4 | 1/4 | 32 × 8 | 29.0 | 8.0 | 44.0 |
| 1 1/4 | 3/8 | 32 × 10 | 29.0 | 8.0 | 44.0 |
| 1 1/4 | 1/2 | 32 × 15 | 29.0 | 8.0 | 44.0 |
| 1 1/4 | 3/4 | 32 × 20 | 29.0 | 8.0 | 44.0 |
| 1 1/4 | 1 | 32 × 25 | 29.0 | 8.0 | 44.0 |
| 1 1/2 | 1/4 | 40 × 8 | 30.0 | 8.5 | 50.0 |
| 1 1/2 | 3/8 | 40 × 10 | 30.0 | 8.5 | 50.0 |
| 1 1/2 | 1/2 | 40 × 15 | 30.0 | 8.5 | 50.0 |
| 1 1/2 | 3/4 | 40 × 20 | 30.0 | 8.5 | 50.0 |
| 1 1/2 | 1 | 40 × 25 | 30.0 | 8.5 | 50.0 |
| 1 1/2 | 1 1/4 | 40 × 32 | 30.0 | 8.5 | 50.0 |
| 2 | 1/4 | 50 × 8 | 34.0 | 9.0 | 62.0 |
| 2 | 3/8 | 50 × 10 | 34.0 | 9.0 | 62.0 |
| 2 | 1/2 | 50 × 15 | 34.0 | 9.0 | 62.0 |
| 2 | 3/4 | 50 × 20 | 34.0 | 9.0 | 62.0 |
| 2 | 1 | 50 × 25 | 34.0 | 9.0 | 62.0 |
| 2 | 1 1/4 | 50 × 32 | 34.0 | 9.0 | 62.0 |
| 2 | 1 1/2 | 50 × 40 | 34.0 | 9.0 | 62.0 |
| 2 1/2 | 1/2 | 65 × 15 | 38.5 | 10.5 | 78.0 |
| 2 1/2 | 3/4 | 65 × 20 | 38.5 | 10.5 | 78.0 |
| 2 1/2 | 1 | 65 × 25 | 38.5 | 10.5 | 78.0 |
| 2 1/2 | 1 1/4 | 65 × 32 | 38.5 | 10.5 | 78.0 |
| 2 1/2 | 1 1/2 | 65 × 40 | 38.5 | 10.5 | 78.0 |
| 2 1/2 | 2 | 65 × 50 | 38.5 | 10.5 | 78.0 |
| 3 | 1 | 80 × 25 | 42.5 | 11.5 | 91.0 |
| 3 | 1 1/4 | 80 × 32 | 42.5 | 11.5 | 91.0 |
| 3 | 1 1/2 | 80 × 40 | 42.5 | 11.5 | 91.0 |
| 3 | 2 | 80 × 50 | 42.5 | 11.5 | 91.0 |
| 3 | 2 1/2 | 80 × 65 | 42.5 | 11.5 | 91.0 |
| 4 | 1 | 100 × 25 | 49.5 | 12.5 | 117.0 |
| 4 | 1 1/4 | 100 × 32 | 49.5 | 12.5 | 117.0 |
| 4 | 1 1/2 | 100 × 40 | 49.5 | 12.5 | 117.0 |
| 4 | 2 | 100 × 50 | 49.5 | 12.5 | 117.0 |
| 4 | 2 1/2 | 100 × 65 | 49.5 | 12.5 | 117.0 |
| 4 | 3 | 100 × 80 | 49.5 | 12.5 | 117.0 |
Založená v roku 2007 a presťahovala sa do zóny hospodárskeho rozvoja Longyou v provincii Zhejiang v roku 2022. Zahŕňa plochu 130 000 metrov štvorcových, viac ako 30 výrobných liniek, 300 pracovníkov, 20 ľudí v oblasti výskumu a vývoja, 30 inšpekčných ľudí a ročnú produkciu 50 000 ton.
Prešla certifikáciou ISO9001: 2008 Systém riadenia kvality, PED 97/33/ES EÚ EÚ Certifikácia tlakových zariadení, Licencia na výrobu špeciálnych zariadení v Číne (tlaková trubica), certifikácia ASME, Systém riadenia štandardizácie provincie Enterprise, ISO14000: 2004 Systém životného prostredia), British Green Enterprise), British Clastifikations (Class Sisktifikation), ako aj Čína (Class Shoree), Abso Abses Absent), ako aj v Číne (CLCS), BURUE, BURUE BURUE BRUFE) Shipping (LR), Deutsche Veritas (GL), Bureau Veritas Society (BV), Det Norske Veritas (DNV) a Kórejský register prepravy (KR) továreň.
Medzi hlavné výrobky patria potrubia z nehrdzavejúcej ocele, potrubia, príruby, ventily atď., Ktoré sa široko používajú v ropnom, chemickom priemysle, jadrovom priemysle, tavení, stavbe lodí, farmaceutikám, potravinám, ochrane vody, elektrickej energie, nového energie, mechanického vybavenia a iných polí. Spoločnosť dodržiava podnikový princíp „Kvalita prežitia, povesť pre rozvoj“ a srdečne slúži každému zákazníkovi na vytvorenie obojstrannej situácie.





Opýtajte sa desiatich ľudí, čo znamená nehrdzavejúca oceľ valcovaná za studena, a väčšina z nich opíše plochý výrobok: plech alebo zvitok, hladké na oboch stranách, zvyčajne smerujúce k laserove...
ViacNehrdzavejúca oceľ 1.4404 je jednou z tých tried, ktoré potichu vykonávajú veľa práce. V normách EN je 1.4404 nízkouhlíková austenitická trieda obsahujúca molybdén, ktorú väčšina kupujúcich pozn...
ViacOpýtajte sa dvoch inžinierov na nerez 1.4404 a pravdepodobne budete počuť dva rôzne názvy pre ten istý kov. Jeden hovorí o 316L. Ďalší hovorí UNS S31603. Kresba pred vami jednoducho hovorí 1,440...
ViacNikdy nebudeme zdieľať vašu e -mailovú adresu a vy
Môžeme sa kedykoľvek odhlásiť, sľubujeme.